Alkol bağımlılığı, madde bağımlılığı, kumar bağımlılığı tedavisi 

Facebook Twitter Gplus Google Maps E-mail

0212-2911156-57 veya 0533-2057373 arayınız...

Bağımlılıklar, tedavi süreçleri, aile destek ve aile bilinçlendirmeleri, uyuşturucu / uyarıcı madde testleri konularında cevaplarını bulamadığınız sorularınız veya daha ayrıntılı bilgiler almak için arayınız....

Home Madde testleri Evde yapılan idrarda uyuşturucu madde testleri

Evde yapılan idrarda uyuşturucu madde testleri

İdrarda uyuşturucu madde testleri evde de yapılabilmektedir. Batem‘den tedarik edebileceğiniz idrarda uyuşturucu / uyarıcı madde (esrar, eroin, kokain taş, ecstasy vb.) maddelerin testini evde yapıp, 2-3 dakika içinde sonucunu görebilirsiniz. Bu tür kart test diye adlandırılan  Batem‘den tedarik edebileceğiniz idrarda uyuşturucu / uyarıcı madde (esrareroinkokain taşecstasy vb.) testlerinin güvenilirlik oranı %97’nin üzerindedir. Güvenilir olan bu testler profesyonel olarak bir çok hastane ve laboratuvarda da kullanılmaktadır.

Bütün dünyada kabul edilen, her madde için değişik olan eşik değer (cut-off) baz alınarak, idrarda aranan madde için pozitif (+) (aranan madde var)veya negatif (-)(aranan madde yok) olarak sonuç verecek şekilde testi yapar ve kullanımı çok basittir.

 

Aşağıda Batem‘den tedarik edebileceğiniz kart testlerin kullanım şeklini izah eden videolar vardır. (İngilizce) Tıklayınız.

QuickTox idrarda uyuşturucu madde testi

Tox Cup idrarda uyuşturucu madde testi

Monitect idrarda uyuşturucu testi

 

No tweets to display